O mnie
Cześć ! Mam na imię IZA.
Jestem kolekcjonerką kosmetyków....
Zajmuję się wizażem i wszystkim co możemy odnaleźć pod słowem PIĘKNO :)
Popular Posts
Zapraszam na moje fan page na Facebooku
https://www.facebook.com/RoseBellaBlogspot?fref=ts












Fajny post porządkujący wiedzę - wszystko zebrane w jednym miejscu, podane przykłady kosmetyków i wskazówki :) Do twarzy długo używałam enzymatycznego Lirene, ale jakoś ostatnio średnio się sprawdza (chyba przerzucę się na drobnoziarnisty), natomiast do ciała gruboziarnistego peelingu również Lirene (seria mango 20+ i jest super, szkoda, ze się skończył), a z wyższej półki - ten z serii malinowej Balneokosmetyków świetnie się sprawdził :) Ostatnio kupiłam peeling Ziaji limonowo-cytrynowy ale niestety zupełnie mi nie odpowiada i nie wiem co z nim zrobić...
OdpowiedzUsuńWielkie dzięki :) może spróbuj zużyć ten peeling z Ziaji jako peeling do ust albo do ciała :)
UsuńUwielbiam peeling :)
OdpowiedzUsuńJa również, jestem ich wielką miłośniczką <3
Usuń